کارخانه ماشین سازی Hengchang Quilting

دستگاه سوزن تک سیل ماشین لباسشویی We are quilting ماشین آلات حرفه ای تولید کنندگان، توسعه محصول، تک سوزن quilting ماشین تولید و فروش به عنوان یکی از شرکت های صنعتی است. با چین و محصولات لحاف و محصولات پودینگ همچنان به بهبود، من گیاه به طور مداوم بهبود محصول قدیمی بر اساس از نوآوری پیشگام، ارتقاء جامع سیستم کنترل، در حالی که سر و پایه وارد شده با سیستم کنترل کامپیوتری جدید، موتور سروو پاناسونیک، بهره وری بالا است. و جذب فن آوری پیشرفته داخلی و خارجی، توسعه یافته برای پردازش ملافه جهانی ماشین آلات ماشین آلات اقتصادی و عملی quilting.

ما به "حرفه ای برای ایجاد ارزش، مسئولیت آینده، کیفیت حرکت جهان، یکپارچگی پخش جهان" پایبند هستیم. " فلسفه کسب و کار. به طور مداوم فراتر از خود، چالش محدود، و کاربران با هم برای صعود به یک قله جدید، برای ایجاد شکوه جدید.


ویژگی های این شرکت: یک ساختار جدید، عملکرد عالی، دستگاه تک موتور سوزنی، راندمان بالا و مصرف کم، عملیات صاف، درجه بالایی از اتوماسیون، عملیات ساده، ظاهر زیبا، قیمت اقتصادی است.


ماشین آلات سوزنی تک سوزنی ما در حال حاضر در چین قرار دارد، امروزه تولید کنندگان لباس های ملافه، تشک های ماتریس و اغلب مورد استفاده قرار می گیرند تا مدل های مختلف ماشین ماشین را تهیه کنند و محصولات ما نیز به اروپا، آمریکای جنوبی، آفریقا و آسیای جنوب شرقی و دیگر مناطق صادر می شود. ما به دنبال "مشتری اول، کیفیت برنده" هدف از نوآوری به موقع بازار، گرا، که در صنعت همیشه یک موقعیت پیشرو بوده است.


ما در ارائه ماشین لباسشویی مبتنی بر تقاضای بازار بین المللی فعلی بین المللی، استفاده از سطح پیشرو در جهان اروپا و تکنولوژی تولید ماشین آلات ایالات متحده، تمام شاخص های فنی و عملکرد تجهیزات و ماشین آلات با کیفیت بالا در جهان به سرعت، فنی و قابل اعتماد استفاده گسترده، مناسب برای پانل تشک، تشک تشک، روتختی، کمربند، ملافه، اثاثه یا لوازم داخلی

و سایر محصولات تولیدی که می تواند نیازهای کاربران مختلف را برآورده کند.

ماشين آلات سوزن تک سوزنی ما نه تنها خدمات تجاری ارائه می دهیم، بلکه سیستم خدمات پس از فروش را نیز بهبود می بخشد، اکثر کاربران از تکنیک های