تشک ماشین تشک مبطن ماشین تلاش مستمر و پیگیری!

تشک ماشین تشک لحاف حرفه ای درگیر در داخلی و خارجی - تجهیزات شناخته دوخت و قطعات یدکی مربوطه عمده و خرده فروشی، عوامل فروش شرکت خدمات. عوامل عامل تشک مبطن ژاپنی و ماشین آلات سنگین، موریموتو، Yamato به، دانش، ایالات متحده ایستمن، گربر، جیانگ سو Bailian، شنژن و نود و نه این، Taizhou Shengtian، اسنوکر، Nambang و دیگر مارک های شناخته شده در خانه و خرده فروشی در خارج از کشور عمده فروشی انواع هستند وارداتی و لوازم یدکی و تجهیزات دوخت داخلی و ارائه به مشتریان با توسعه قالب و خدمات تولید، و همچنین فراهم اتوماتیک اجاره ماشین قالب و پردازش. شرکت هانگزو هایچنگ چرخ خیاطی تجهیزات، آموزشی ویبولیتین در زمینه درگیر برای نزدیک به 30 سال، برای دوخت صنعت ماشین داخلی، یکی از بزرگترین فروشندگان، بلکه قویترین پشتوانه ما است. شرکت ما راه آموزش، مشاوره، فروش، نصب و راه اندازی، خدمات پس از فروش تعمیر و نگهداری، خدمات در یکی، برای لباس، چمدان، صندلی ماشین، کفش و مناطق دیگر از شرکت های تولید، با تیم فروش بسیار عالی برای مشاوره کارخانه و ارائه کارآمد و رایگان پس از خدمات گارانتی، موفق به کسب اکثریت مشتریان جدید و قدیمی است.

ماشین آلات تشک در زمینه تجهیزات خیاطی، افزایش سریع فروش سالانه بیش از 50 میلیون نفر است. در این روند از توسعه، نوآوری، خدمات سخت، با کمک به مشتریان به روز رسانی تجهیزات اتوماسیون برای آنها به منظور بهبود کیفیت، بهبود بهره وری، صرفه جویی در هزینه ها و کاهش وابستگی به کارگران ماهر، به طوری که مشتریان در مسابقه شرق بازار آسیا را به نفع خود پشت مزیت. شرکت ما حمایت از "بازار اول، مشتری اول، اولین سرویس" ایده های کسب و کار برای ایجاد روابط مشتری، دستاوردهای کسب و کار مشتری می باشد.

تشک ماشین 2015 موفق به کسب "آنهویی دوخت انجمن تجهیزات،" اعلام "استان آنهویی، تجهیزات خیاطی دلال شدن بسیار عالی" عنوان. ما باور داریم که از طریق تلاش های مداوم ما و پیگیری مشتریان خاص قادر به دستیابی به یک وضعیت برد-برد برای فردایی بهتر خواهد بود!

Linyi شرکت شهرستان Dongcheng Hongyun ماشین آلات تولید حرفه ای و فروش از شرکت های پنبه، محصولات اصلی عبارتند از: کنترل الکتریکی برای تنظیم عرض سیم کشی ماشین، دستی تنظیم عرض دستگاه طراحی سیم، تک غلتکی قابل تنظیم ماشین گل گسترده ای، دو غلتکی قابل تنظیم ماشین گل گسترده ای، ترکیب طیف ماشین، ماشین بمب هوشمند، هیچ دستگاه خالص ورز، جریان هوا دستگاه بازیابی گسترده ای، چهار لو لا سر پارچه ماشین باز، تشک quilting ماشین چهار غلتکی دو رول سر پارچه علاوه بر این، من بوته تولید کنترل الکترونیکی دستگاه طراحی قابل تنظیم و عرض قابل تنظیم دستگاه گل، به طور گسترده ای از مزایای استفاده از مدل های مختلف، درجه بالایی از اتوماسیون، پنبه تشکیل لباس، عمل ساده، ستایش شده توسط اکثر کاربران را جذب کند.

تشک ماشین پایبند به کیفیت و توسعه به اعتبار بقا، در سال 2000 ثبت نام "Hongyun" علامت تجاری؛ در سال 2002 به تصویب صدور گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001 در سال 2004 ساخته شده مجوز تولید پنبه، و تا به "شرکت علم و فناوری در استان شانشی" "استان شانشی، کیفیت کار مدیریت اعتبار تظاهرات برنده"، "به Yuncheng شو صار کار قرارداد دوباره اعتباری" و دیگر عنوان با شکوه، در سال 2008، 3.15 فعالیت های رضایت مصرف کننده در انتخاب "کیفیت، شهرت، خدمات مصرف کننده واحد تعهد رضایت."

ماشین آلات تشک در به منظور دستیابی به "صد سال از Hongyun" اهداف بلند، و به طور مداوم بهبود مکانیزم، تقویت توسعه، دستیابی به کمال، دستگاه تشک مبطن در سال تولید و فرآیند مدیریت، تشکیل یک مدیریت تولید منحصر به فرد و سیستم بازاریابی منحصر به فرد به کامل سیستم کیفیت، بهبود پیش فروش، خدمات پس از فروش، پس از فروش به کالا، مشتری مسئول است.

quilting ماشین تشک از صمیم قلب در خانه خوش آمدید تمام بخش های کسب و کار و خارج از کشور، دست به دست هم در ایجاد شکوه و عظمت جدید!