گلدوزي کامپیوتری ماشین تعمیر و نگهداری راهنمایی

دستگاه کامپیوتری گلدوزي با طولانی تر شدن زمان استفاده اغلب در معرض مشکلات مختلف. بنابراین، ما توجه به تعمیر و نگهداری مناسب از دستگاه کامپیوتری گلدوزي حفظ یک محیط کاری خوب بپردازد.

گلدوزي کامپیوتری ماشین محیط کار، از جمله محیط فیزیکی و الکتریکی به دو روش. سابق اشاره به دمای محیط رطوبت گرد و غبار آلودگی و ارتعاشات ضربه. دومی به الکتریسیته ساکن قدرت خط نویز و تداخل RF اشاره دارد. اگر عوامل محیطی نادیده گرفته می شوند، سیستم به طور نامنظم کار ممکن است باعث شود.

1 کامپیوتری کولتینگ ماشین درجه حرارت محیط و رطوبت: کامپیوتر مورد نیاز برای درجه حرارت و رطوبت است که هنوز بالا، تا زمانی که کاربران احساس راحتی محیط، رایانه می تواند جای.

درجه حرارت بیش از حد کم است ممکن است برخی از قطعات به درستی کار نمی شوند, این کامپیوتر شکست درجه حرارت بیش از حد بالا کامپیوتر خنک کننده جزء مشکلات خرابی به دلیل گرمای بیش از حد نیست;

رطوبت نسبی متفاوت است، با توجه به محل سکونت خود را، بیش از حد خشک هوا می تواند باعث تجمع الکتریسیته ساکن و آسیب به رانندگان بد برای هر دو انسان و ماشین. هوا بسیار مرطوب را داخل اکسیداسیون با خوردگی منجر به تماس های ضعیف و یا اتصال کوتاه ایجاد تراشه های رایانه.

2، تهویه: کامپیوتر شرایط خاصی را برای تهویه و تهویه خوب بهترین کامپیوتر و Shun برای نزول گرما است.

3، dustproof: موتور اتاق محیط عامل اصلی برای اطمینان از ماشین آلات کار درستی است، باید وجود داشته باشد برخی از تجهیزات غبار مانند تمیز کردن تجهیزات و دمپایی و درپوش پوشش.